Michalina Ossowska

Zespół specjalistów ds. rozwoju biznesu

Michalina Ossowska wirtualna asystentka z zespołem specjalistów

Michalina Ossowska

Wirtualna Asystentka, Project Menager i konsjerż, od 2020 prowadząca własną firmę. Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej oraz Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie. Z wykształcenia psycholog i tłumacz.

Pracowała między innymi jako manager biura SGS, menager Silvan SPA asystentka dyrektora w EKS Śląska Sp. z o.o. Przez rok prowadziła Kawiarnię Patio, gdzie rozwijała swoje pasje i zdobyła bogate doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników. Obecnie sukcesywnie rozwija własną działalność i spełnia się w roli Wirtualnej Asystentki. Wraz ze swoim zespołem zapewnia zdalne wsparcie klientom korzystającym z jej usług. Jak sama mówi, praca z ludźmi sprawia jej ogromną satysfakcję, a zadowolenie klientów daje jej siłę, dzięki której zawsze dąży do celu, znajduje wyjście z każdej sytuacji i nigdy się nie poddaje. Prywatnie mama dwóch wspaniałych dziewczynek- Oli i Zuzi.

Bogumiła Matras

Copywriterka, z Michaliną Ossowską współpracuje od początku 2021 roku. Specjalizuje się w pisaniu treści na strony internetowe, artykułów blogowych, artykułów eksperckich, BIO i publikacji na social media.

Z wykształcenia oligofrenopedagog i terapeutka zajęciowa. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel wspomagający. Zarządzała także biurem dużej szkoły językowej. Była odpowiedzialna za kontakty z klientami oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji.

Pasja pisarska towarzyszyła jej od zawsze. Zawodowe umiejętności w tym zakresie doskonali poprzez nieustanną pracę oraz udział w specjalistycznych szkoleniach zawodowych. Profesjonalną wiedzę czerpała między innymi z kursu Copywrtinig Masterclass Jarka Kaniewskiego oraz poprzez udział w wydarzeniach ogranizowanych przez Olę Gościniak. Jest miłośniczką porządku, dobrej organizacji i precyzyjnych wymagań. Jej zawodowe motto brzmi „Im więcej informacji, tym lepiej”. Kocha szczegóły i jasną komunikację. Dzięki wrodzonej empatii potrafi rozpoznać oczekiwania klienta i w nieszablonowy sposób ubrać je w słowa. Dba o to, aby jej teksty łączyły w sobie lekki styl, dobry rytm i solidne SEO.

Prywatnie jest mamą dwóch synów i córki. Z przekonania wegetarianka, a z sympatii do samej siebie miłośniczka dobrych książek, filmów, wytrawnego wina i zwierząt. W życiu wyznaje zasadę „Żyj i pozwól żyć innym”.

Alicja KOrytowska

Graficzka, z Michaliną Ossowską współpracuje od marca 2021. Specjalizuje się w przygotowywaniu grafik do druku, projektuje logotypy, wizytówki i banery. Doskonale odnajduje się również w projektach stron internetowych, animacjach i banerach HTML.

Grafika jest jej pasją i zarazem wyuczonym zawodem. Zgodnie z zainteresowaniami ukończyła 5-letnie studia magisterskie i uważa, że to był trafny wybór. Na swoim koncie ma wiele projektów przygotowywanych zarówno do druku jak i multimedialnych. W życiu zawodowym stawia na rozwój. Stara się być na bieżąco ze wszelkimi nowinkami graficznymi. Bierze udział w licznych szkoleniach i kursach. Jej wizytówką jest sumienność, skrupulatność i terminowość.

Prywatnie jest mamą cudownego chłopca, który sprawia, że każdego dnia sięga po więcej.

Magdalena Biernat

Office manager, z Michaliną Ossowską współpracuje od stycznia 2022. Wtedy też po raz pierwszy wsparła ją swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Specjalizuje się w administrowaniu niezbędną dokumentacją, przygotowywaniem reaserchów oraz zarządzaniem bazami danych. Do jej zadań należy redagowanie i wysyłka dokumentów, przygotowywanie raportów oraz zestawień, a także realizacja zamówień publicznych i realizacja prostych tłumaczeń. Doskonale odnajduje się również w sprawach kadrowych. Zna tajniki prowadzenia dokumentacji pracowniczej, ewidencjonowania czasu pracy oraz urlopów. Pilnuje terminów niezbędnych badań.

W pracy biurowej i administracji samorządowej posiada 18-letnie doświadczenie. Jest osobą wielozadaniową i chętnie podejmuje nowe wyzwania. Na gruncie zawodowym najważniejsza jest dla niej niezależność, samodzielność i samorozwój. Cechuje ją odpowiedzialność, pracowitość, cierpliwość, systematyczność i spostrzegawczość. Jest osobą lojalną i empatyczną.

Prywatnie jest żoną oraz mamą nastolatki i 6-latka. Jest miłośniczką książek z gatunku fantasy. Jej pasją jest prowadzenie bullet journal. W wolnych chwilach oddaje się malarstwu.

Dagmara Podhorodecka

Copywriterka, z Michaliną Ossowską współpracuje od października 2021. Zajmuje się głównie przygotowywaniem researchów oraz pisaniem tekstów na media społecznościowe i artykułów na tematy związane z zatrudnieniem, oraz prowadzeniem działalności gospodarczej.

Z wykształcenia jest technikiem farmacji i przez kilka lat pracowała właśnie w tym zawodzie. Po pewnym czasie zapragnęła zmian i porzuciła biały fartuch na rzecz pracy biurowej, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Od 2020 roku pracuje jako specjalista ds. projektów UE i doskonale czuje się w tej roli. Na gruncie zawodowym najważniejsza jest dla niej możliwość rozwoju i samodzielność. Nie lubi monotonii, chętnie podejmuje nowe wyzwania. Jest osobą pracowitą i odpowiedzialną.

Prywatnie jestem mamą dwóch cudownych dziewczynek i szczęśliwą żoną. Wolny czas stara się poświęcać rodzinie. Jeśli tylko ma okazję, z przyjemnością spędza spokojne wieczory w towarzystwie dobrej książki lub filmu.

Iwona Warzynkiewicz

Iwona Wawrzynkiewicz

Z Michaliną Ossowską współpracuje od marca 2021. Zajmuje się projektowaniem i obsługą stron internetowych oraz systemów mailingowych. Przygotowuje proste grafiki do mediów społecznościowych i na strony www.

Z wykształcenia jest inżynierem biomedycznym. Ukończyła również studia magisterskie o kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Przygodę z kodowaniem stron rozpoczęła w 2018 roku. Od 2020 intensywnie rozwija się właśnie w tym zakresie. Wtedy też, po rozstaniu z pracą korporacyjną, fascynacja i zajęcie dorywcze stało się jej profesją. Jej pasją jest WordPress, który nie ma przed nią żadnych tajemnic. W swojej pracy najbardziej lubi niezależność i możliwość bycia kreatywną. Cechuje ją rzetelność i terminowość. Dzięki miłemu usposobieniu i wrodzonej empatii posiada wysokie kompetencje komunikacyjne. Doskonale potrafi wyczuwać potrzeby klientów.

Jej misją jest praca dla kobiet, które codziennie czerpią energię do pracy ze swoich pasji i nie boją się realizować marzeń. Strony internetowe buduje właśnie dla nich. Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym stara się postępować tak, aby pozostawać w zgodzie z własnymi wartościami. Pracę, która jest jej pasją, równoważy, obcując z przyrodą. Z tego powodu w 2020 zdecydowała się na radykalną zmianę otoczenia i zamieszkała nad morzem.

Gosia Cieślak

Social Media Manager, współpracuje z Michaliną od marca 2022 roku.  

Specjalizuje się w budowaniu wizerunku oraz marki osobistej osób prywatnych i firm w mediach społecznościowych. Jest odpowiedzialna za bezpośrednią interakcję z grupą docelową poprzez publikację kluczowych dla danej branży treści w postaci tekstów oraz obrazów (zarówno zdjęć jak i grafik), poprawiając dzięki temu wyniki sprzedaży.   

Każdego klienta oraz branżę traktuje indywidualnie, a praca SoMe sprawia jej mnóstwo satysfakcji. Jest pracowita i chętnie udziela wsparcia biznesowego. Poza tym jest osobą kreatywną oraz dba o estetykę i terminowość powierzonych jej zadań. Komunikatywność oraz otwartość to natomiast cechy, które pomagają jej budować relacje z innymi osobami. 

 Prywatnie uwielbia podróżować, fotografować i nieustannie rozwijać swoje umiejętności zawodowe.  W wolnym czasie gra w Scrabble. 

Kamil Pająk

Kamil Pająk

Webdeveloper, z Michaliną Ossowską współpracuje od marca 2021. Zajmuje się tworzeniem stron www, głównie z wykorzystaniem systemu WordPress. Specjalista w zakresie edytora Elementor.

Tworzeniem stron internetowych zajmuje się od 15 lat. W codziennej pracy wykorzystuje technologie HTML, CSS, JS, PHP. Brał udział w międzynarodowych projektach, a jego prace wygrywały konkursy m.in. we Włoszech. Jest miłośnikiem Elementora, ale dobrze czuje się także w “customowych” rozwiązaniach opartych o ACF i CPT. Jego praca to przede wszystkim tworzenie statycznych stron internetowych oraz opartych o system do zarządzania treścią WordPress. W obszarze jego umiejętności znajduje się również wdrażanie aplikacji webowych oraz obsługa, serwis, optymalizacja i naprawa stron www. W razie potrzeby zajmie się także poprawą wydajności i szybkości stron oraz aplikacji. Cechuje go terminowość, odpowiedzialność i dokładność. W pracy szczególnie ważny jest dla niego dobry przepływ informacji, o który zabiega z ogromnym uporem.

Prywatnie jest podróżnikiem i miłośnikiem psów — szczególnie Golden Retrievera o imieniu Ben.