Michalina Ossowska

Rekomendacje

Opinie klientów

"Na spotkaniu konsultacyjnym z Michaliną otrzymałam ogrom spersonalizowanych dla mnie wiadomości, podanych w bardzo przystępny sposób. Jakbym miała ująć nasze spotkanie w dwóch słowach, na myśl przychodzi mi określenie „piguła wiedzy”. To były rzetelne konsultacje, żadnego lania wody, tylko konkrety, konkrety, konkrety. Bardzo się cieszę, że zaczynając pracę jako WA trafiłam na taką ekspertkę. Szczerze polecam konsultację z Michaliną Ossowską wszystkim będącym na początku swej drogi w świecie zdalnej pracy."
Paulina Sonta
"Michalina jest niezwykle zorganizowaną profesjonalistką, która jest w stanie utrzymać napięty grafik i jednocześnie pełnić funkcję administratora. Doskonale radzi sobie z organizacją spotkań, tworzeniem arkuszy kalkulacyjnych, prowadzeniem baz danych klientów oraz sprawdzaniem poczty elektronicznej. Michalina chętnie pomaga i szkoli także innych asystentów. Jest wykwalifikowana i przygotowana do osiągania doskonałych wyników. Po 3 latach współpracy z nią nadal jesteśmy zadowoleni."
Lexie Tillman
"Bardzo dziękuję Ci Michalino za informacje i rady, których mi udzieliłaś. Wiadomości te to jak dmuchnięcie w żagiel na morzu wirtualnej asysty. Dużo się dowiedziałam w tym jakże krótkim czasie, było to 1,5h skondensowanej wiedzy. Bardzo fachowo i konkretnie z ręką na sercu polecam innym WA Twój mentoring. Wszystkiego dobrego."
Izabella Jakubczyk
"Mega fajnie mi się współpracowało razem, jestem bardzo zadowolona!"
Angelina
"Bardzo mocno polecam usługi Michaliny! Wyjątkowo sympatyczna i zorganizowana osoba :)"
Agata Rybka-Boroś
"Michalina jest profesjonalna, kompetentna, kreatywna i z pozytywnym nastawieniem. Polecam usługi Michaliny"
Małgorzata Garczarczyk
"Współpraca z Michaliną układała się dobrze już od pierwszego dnia. Jako szefowa rewelacyjnie sprawdzała się w sytuacjach trudnych i stresujących. Delegowała zadania w sposób zrozumiały, zawsze mogłam liczyć na jej pomoc i wsparcie. Dużą zaletą Michaliny jest chęć dzielenia się wiedzą, co znacząco wpłynęło na jakość naszej współpracy."
Dagmara Podhorodecka
"Michalina Ossowska - bardzo dobra współpraca, pomocna. Dla Pani Michaliny nie ma sprawy nie do rozwiązania, Sympatyczna i przyjaźnie nastawiona na współpracę. Profesjonalne podejście do każdego zadania."
Małgorzata Nadrowska
"Michalina jest osobą dobrze zorganizowaną, zaangażowaną i pomocną. Mogłam się o tym przekonać, pracując z nią w firmie, gdzie pełniła rolę asystentki biura. Zawsze można było liczyć na wsparcie z jej strony. Współpraca z Michaliną to czysta przyjemność."
Olga Twardowska
"Michalina podczas współpracy bardzo poświęca temu co robi oraz jest w tym dokładna, oraz terminowa. Jest osobą bardzo kontaktową i pozytywnie nastawioną do pracy oraz ludzi co jest jej dużym plusem. Jeśli obawiasz się o to, czy warto spróbować współpracować a Michaliną to mogę Cię zapewnić, że TAK WARTO. A jeśli moja rekomendacja Cię nie przekona to polecam zadzwonić i się najzwyczajniej przekonać, że mówię prawdę."
Michał Marini
"Polecam współpracę z Panią Michaliną! Pracowałyśmy nad bardzo ważnym dla mnie materiałem szkoleniowym, jakością formy przekazu itd. Zaangażowanie Pani Michaliny przerosło moje najśmielsze oczekiwania! Jeśli poszukujesz osoby, która "wejdzie w temat" i będzie nim żyć, wychwyci to, czego Ty nie zauważasz to zdecydowanie Pani Michalina jest tą osobą, do której powinnaś/powinieneś się zgłosić. Dziękuję Pani Michalino raz jeszcze! To była czysta przyjemność. Korzyści z tej współpracy są dla mnie zaskakujące! Jestem przekonana, że to nie był nasz ostatni projekt!"
Agata Rosińska
"Pani Michalina wykazała się profesjonalnym i rzeczowym podejściem do tematu. Wszystkie zadania zostały wykonane nawet przed terminem, a samo tłumaczenie prac odbyło się bardzo szybko i w wygodnej dla mnie formie. Efekty prac umieszczone w chmurze sprawiły, że mogłem do nich zaglądać w czasie tworzenia i dodać komentarze w czasie rzeczywistym. Polecam współpracę"
Bartosz Baier
"Doświadczenie, wiedza, otwartość a do tego bardzo sympatyczna i przyjazna osoba. Chcąc skorzystać z usług wirtualnej asystentki na pewno wzięłabym pod uwagę Panią Michalinę. Podczas krótkiej sesji wniosła wiele do mojego planu. Chciałabym mieć możliwość nauczenia się z pewnością wielu rzeczy od Michaliny. Serdecznie polecam."
Magdalena Biernat
"Serdecznie polecam! Regularnie korzystam z usług Pani Michaliny i bardzo sobie chwalę nasz współpracę :)"
Agnieszka Gdańska
"Profesjonalna, rzetelna, kompetentna, godna zaufania osoba. Polecam!"
Joanna Drobik
"Współpraca z Michaliną to nieocenione wsparcie dla prowadzących biznes. "Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, na cuda potrzebuje chwili" 😉 Jest świetnie zorganizowana, pamięta o wszystkim, terminowo i rzetelnie realizuje zadania, a do tego pełna ciepła i pozytywnego nastawienia. Taka WA to skarb!"
Aleksandra Palarz
"Podczas krótkiego spotkania można dowiedzieć się wiele ciekawych i przydatnych rzeczy, dodatkowo dostać dawkę motywacji i poczuć wiatr w żaglach! Do każdego spotkania merytorycznie przygotowania, tak by pomóc w wielu dziedzinach z zakresu swojej pracy! Polecam każdemu współpracę z Panią Michaliną."
Weronika Lisek
"Współpraca z Michaliną to czysta przyjemność. Dla mojej firmy realizowała tłumaczenie podstron na stronie www, a z zadania wywiązała się bardzo dobrze. Polecam serdecznie."
Bartłomiej Opajdowski